monikamarkiewicz_adwokat

Adwokat Monika Markiewicz - prawnik z Krakowa

Jestem Członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej w Krakowie od 2013 r. Moja Kancelaria Adwokacka to profesjonalna pomoc prawna, zaangażowanie w sprawy i realna relacja z każdym Klientem.

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw wojskowych oraz rodzinnych i opiekuńczych. Bogate doświadczenie pozwala mi podejmować się prowadzenia nawet skomplikowanych postępowań rozwodowych, alimentacyjnych, majątkowych czy dotyczących opieki nad dziećmi. Z powodzeniem zajmuję się również rozmaitymi problemami prawnymi z zakresu wojskowości. Oferuję swoje wsparcie jednak nie tylko w tych dziedzinach. Zapewniam profesjonalną pomoc prawną również w obrębie spraw cywilnych, karnych i innych.

Tym, co mnie wyróżnia, jest relacja z Klientem. Nie oceniam nikogo, kto zgłasza się do mnie po pomoc, ani jego postępowania. Każdemu zapewniam niezbędne wsparcie i zrozumienie oraz rzetelne i zaangażowane podejście do jego problemu. To Państwo jako moi Klienci jesteście dla mnie najważniejsi, a nasza relacja jest bezcenna. Oznacza to, że mam dla Państwa czas, odpowiadam na pytania, wyjaśniam często niezrozumiałe zawiłości prawne. Zawsze wysłucham też Państwa problemów i przedstawię możliwości dotyczące podjęcia działań w celu ich wyeliminowania.

 

Współpraca

W celu zapewnienia jak najlepszej opieki prawnej Klientom, Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami oraz biurami detektywistycznymi i innymi specjalistami zawsze wtedy, gdy jest to wskazane.