Prawo rodzinne

Specjalizacje

Prawo rodzinne – rozwody, alimenty, podział majątku, władza rodzicielska…

Dzięki doświadczeniu, zdobytemu podczas wielu przeprowadzonych postępowań w sprawach rodzinnych, jestem w stanie zagwarantować indywidualny charakter opieki prawnej, rozumiejąc delikatność tego typu spraw.

Klientom zapewniam profesjonalną pomoc prawną i pełne, indywidualne wsparcie, zajmując się problemami takimi jak separacje czy rozwody. Zdaję sobie sprawę, że każde postępowanie rozwodowe jest inne, dlatego zawsze poświęcam odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się ze sprawą i opracowanie optymalnej strategii działania. Pomagam ponadto uregulować najdelikatniejsze kwestie mieszczące się w zakresie prawa rodzinnego, czyli ustanowienie władzy i opieki rodzicielskiej oraz kontakty z dziećmi, jak również najbardziej sporne i konfliktowe problemy na tle finansowym: alimenty i podział majątku.

Służę wsparciem na każdym etapie toczących się spraw: od pierwszych porad prawnych po zakończenie postępowań sądowych. Uczestniczę również w negocjacjach pomiędzy stronami sporu, zawsze mając na względzie dobro Klienta.